Satılık - Arsa 11300 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
80 000 €
7 €/m²
Property 39000 photo 1
Property 39000 photo 2
Property 39000 photo 3
Property 39000 photo 4
Property 39000 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 11300 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
88 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 59688
  • Metrekare 7875 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 41774
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 53300
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 179 €/m²
  • Nesne kodu 34740
  • Metrekare 445 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 39000
  • Metrekare 11300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 38337
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
90 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 36599
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 58015
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
80 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 50736
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği