67 000 €
35 €/m²
Property 57394 photo 1
Property 57394 photo 2
Property 57394 photo 3
Property 57394 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1894 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 50736
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
75 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 60194
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
80 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 39000
  • Metrekare 11300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 58107
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
60 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 51599
  • Metrekare 19704 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
85 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 65451
  • Metrekare 517 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
74 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 61450
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 63602
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
60 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 58016
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
97 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 51914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği