100 000 €
250 €/m²
Property 65697 photo 1
Property 65697 photo 2
Property 65697 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 320 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 21941
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
130 000 € 265 €/m²
  • Nesne kodu 51604
  • Metrekare 490 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
97 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 51914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65646
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
110 000 € 365 €/m²
  • Nesne kodu 56528
  • Metrekare 301 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
120 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 36387
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 32075
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 58015
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği