90 000 €
115 €/m²
Property 36599 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 780 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 285 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 50736
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
90 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 57336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
75 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 42071
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
75 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 52611
  • Metrekare 401 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
98 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 63432
  • Metrekare 5432 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
90 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 41081
  • Metrekare 838 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
90 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 7088
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 50684
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 265 €/m²
  • Nesne kodu 51604
  • Metrekare 490 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
110 000 € 146 €/m²
  • Nesne kodu 54577
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği