Satılık - Arsa 400 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
97 000 €
242 €/m²
Property 51914 photo 1
Property 51914 photo 2
Property 51914 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 320 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 59798
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 54834
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
130 000 € 896 €/m²
  • Nesne kodu 38835
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
105 000 € 262 €/m²
  • Nesne kodu 57800
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
95 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 59575
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
80 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 62225
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 10484
  • Metrekare 469 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
140 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 21949
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 55985
  • Metrekare 373 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
100 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 31033
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği