Satılık - Arsa 2000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
65 000 €
32 €/m²
Property 31080 photo 1
Property 31080 photo 2
Property 31080 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 42071
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 47236
  • Metrekare 592 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
60 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 42846
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
95 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 33086
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
75 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 47503
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
90 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 57336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 63371
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
55 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 63777
  • Metrekare 1138 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 31018
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği