180 000 € 176 000 €
70 €/m²
Property 46215 photo 1
Property 46215 photo 2
Property 46215 photo 3
Property 46215 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 2500 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60862
  • Metrekare 5844 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
194 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65233
  • Metrekare 2005 m²
  • Denize uzaklık 622 m
Satılık
190 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 65447
  • Metrekare 1022 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Nesne kodu 47196
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
199 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 65914
  • Metrekare 1052 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 57292
  • Metrekare 4110 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
160 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 62271
  • Metrekare 748 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
200 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57163
  • Metrekare 5687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
250 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 57759
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 42246
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği