130 000 €
105 €/m²
Property 59114 photo 1
Property 59114 photo 2
Property 59114 photo 3
Property 59114 photo 4
Property 59114 photo 5
Property 59114 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 1229 metrekare Girit’te. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 65485
  • Metrekare 1060 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
105 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 64280
  • Metrekare 4033 m²
  • Denize uzaklık 2470 m
Satılık
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 50127
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 11600 m
Satılık
160 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 61490
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
120 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 50410
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
120 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 57918
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63269
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
145 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 56611
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
110 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 51904
  • Metrekare 4017 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği