220 000 € 180 000 €
47 €/m²
Property 51030 photo 1
Property 51030 photo 2
Property 51030 photo 3
Property 51030 photo 4
Property 51030 photo 5
Property 51030 photo 6
Property 51030 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 3792 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
246 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 52108
  • Metrekare 2615 m²
  • Denize uzaklık 583 m
Önerilen Satılık
235 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 65945
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
192 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40278
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
320 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 44365
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60862
  • Metrekare 5844 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
320 000 € 508 €/m²
  • Nesne kodu 61232
  • Metrekare 629 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
185 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 65536
  • Metrekare 1121 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
300 000 € 603 €/m²
  • Nesne kodu 65123
  • Metrekare 497 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği