650 000 € 534 000 €
85 €/m²
Property 40472 photo 1
Property 40472 photo 2
Property 40472 photo 3
Property 40472 photo 4
Property 40472 photo 5
Property 40472 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 6250 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
650 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 37517
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46523
  • Metrekare 26134 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 40472
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 38769
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Nesne kodu 36983
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 63904
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği