Satılık - Bina 240 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Taklitler
420 000 €
1750 €/m²
Property 10789 photo 1
Property 10789 photo 2
Property 10789 photo 3
Property 10789 photo 4
Property 10789 photo 5
Property 10789 photo 6
Property 10789 photo 7
Property 10789 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 240 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 1633 €/m²
  • Nesne kodu 44763
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
370 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 31831
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
540 000 € 1080 €/m²
  • Nesne kodu 60877
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9600 m
Satılık
360 000 € 1028 €/m²
  • Nesne kodu 32020
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
480 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 55876
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 7
Satılık
420 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 10789
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
350 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 31119
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 9600 m
Satılık
350 000 € 1296 €/m²
  • Nesne kodu 34119
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
550 000 € 1603 €/m²
  • Nesne kodu 52819
  • Metrekare 343 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği