600 000 €
1071 €/m²
Property 54669 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1972
  • Denize mesafe: 15800 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 560 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
595 000 € 1116 €/m²
  • Nesne kodu 42510
  • Metrekare 533 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
850 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 4943
  • Metrekare 804 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
570 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 60941
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
650 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 37660
  • Metrekare 557 m²
  • Denize uzaklık 8300 m
Satılık
680 000 € 1307 €/m²
  • Nesne kodu 23146
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 61606
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
750 000 € 1271 €/m²
  • Nesne kodu 38100
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
680 000 € 1283 €/m²
  • Nesne kodu 58993
  • Metrekare 530 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
490 000 € 1633 €/m²
  • Nesne kodu 44763
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği