400 000 €
1455 €/m²
Property 29432 photo 1
Property 29432 photo 2
Property 29432 photo 3
Property 29432 photo 4
Property 29432 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1920
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 275 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 56797
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
400 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 43181
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
400 000 € 1454 €/m²
  • Nesne kodu 29432
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
360 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 33660
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
395 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 37481
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
370 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 31831
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
360 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 40297
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
550 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 5364
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
490 000 € 1633 €/m²
  • Nesne kodu 44763
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
550 000 € 1603 €/m²
  • Nesne kodu 52819
  • Metrekare 343 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği