650 000 €
1167 €/m²
Property 37660 photo 1
Property 37660 photo 2
Property 37660 photo 3
Property 37660 photo 4
Property 37660 photo 5
Property 37660 photo 6
Property 37660 photo 7
Property 37660 photo 8
Property 37660 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1997
  • Denize mesafe: 8300 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 557 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 979 €/m²
  • Nesne kodu 39752
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
682 000 € 1046 €/m²
  • Nesne kodu 60923
  • Metrekare 652 m²
  • Denize uzaklık 1360 m
Satılık
960 000 € 1399 €/m²
  • Nesne kodu 60875
  • Metrekare 686 m²
  • Denize uzaklık 560 m
Satılık
680 000 € 1283 €/m²
  • Nesne kodu 58993
  • Metrekare 530 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 34841
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
800 000 € 871 €/m²
  • Nesne kodu 35801
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
650 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 47810
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
650 000 € 1547 €/m²
  • Nesne kodu 30898
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
680 000 € 1307 €/m²
  • Nesne kodu 23146
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği