580 000 €
2028 €/m²
Property 37778 photo 1
Property 37778 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1910
  • Yenileme yılı: 2019
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 5200 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Atina’da satılık Bina 286 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 37660
  • Metrekare 557 m²
  • Denize uzaklık 8300 m
Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
680 000 € 1307 €/m²
  • Nesne kodu 23146
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
750 000 € 1271 €/m²
  • Nesne kodu 38100
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
650 000 € 1547 €/m²
  • Nesne kodu 30898
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
635 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 36277
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 56797
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 61606
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
800 000 € 871 €/m²
  • Nesne kodu 35801
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği