575 000 €
1513 €/m²
Property 55862 photo 1

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1890
  • Denize mesafe: 130 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 380 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 47810
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
850 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 4943
  • Metrekare 804 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
600 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 54669
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 15800 m
Satılık
695 000 € 4064 €/m²
  • Nesne kodu 33171
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
570 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 60941
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
770 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 65844
  • Metrekare 419 m²
  • Rooms 6
Satılık
680 000 € 1283 €/m²
  • Nesne kodu 58993
  • Metrekare 530 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
682 000 € 1046 €/m²
  • Nesne kodu 60923
  • Metrekare 652 m²
  • Denize uzaklık 1360 m
Satılık
580 000 € 2367 €/m²
  • Nesne kodu 39603
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği