550 000 €
1447 €/m²
Property 5364 photo 1
Property 5364 photo 2
Property 5364 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 380 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Atina'nın Sepolia semtinde 4 daireli, dükkan olarak kullanılabilecek bir alana ve 380 metrekare taban alanına sahip bodrum katına sahip bir bina satışa sunulmuştur.

Birinci, ikinci ve üçüncü katlarda 59 metrekarelik daireler bulunmaktadır. Dördüncü ve beşinci katlarda bir şehir evi bulunmaktadır (59 metrekare birinci kat, 35 metrekare ikinci kat). Yarı bodrum katta ise dükkan ya da ofis olarak kullanılabilecek bir mekan bulunmaktadır.

Her daire iki yatak odası, oturma odası, bir mutfak ve banyodan oluşmaktadır. 

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 724 €/m²
  • Nesne kodu 26164
  • Metrekare 621 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
635 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 36277
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
695 000 € 4064 €/m²
  • Nesne kodu 33171
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
800 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 33981
  • Metrekare 692 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
680 000 € 1307 €/m²
  • Nesne kodu 23146
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
550 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 5364
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
650 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 47810
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
575 000 € 1513 €/m²
  • Nesne kodu 55862
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
680 000 € 1283 €/m²
  • Nesne kodu 58993
  • Metrekare 530 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği