70 000 €
1077 €/m²
Property 36097 photo 1
Property 36097 photo 2
Property 36097 photo 3
Property 36097 photo 4
Property 36097 photo 5
Property 36097 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 65 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 52471
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
89 000 € 1072 €/m²
  • Nesne kodu 62056
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Seçkin Satılık
100 000 € 3703 €/m²
  • Nesne kodu 51431
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
80 000 € 1951 €/m²
  • Nesne kodu 46232
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
70 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 36097
  • Metrekare 65 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
60 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 41842
  • Metrekare 50 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
75 000 € 1595 €/m²
  • Nesne kodu 62058
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
95 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 62070
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 4200 m

Bülten aboneliği