350 000 €
368 €/m²
Property 59576 photo 1

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 8000 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 949 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu. Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 53251
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
450 000 € 303 €/m²
  • Nesne kodu 57091
  • Metrekare 1483 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
380 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 57026
  • Metrekare 11350 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
320 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 32541
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
500 000 € 186 €/m²
  • Nesne kodu 63642
  • Metrekare 2688 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
385 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 62843
  • Metrekare 4625 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
350 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 59576
  • Metrekare 949 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
420 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 66086
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
350 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 30715
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği