420 000 €
93 €/m²
Property 66086 photo 1
Property 66086 photo 2
Property 66086 photo 3
Property 66086 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,05
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4500 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 225 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
375 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 50818
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
400 000 € 235 €/m²
  • Nesne kodu 57971
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
385 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 19479
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
450 000 € 303 €/m²
  • Nesne kodu 57091
  • Metrekare 1483 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
570 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 60725
  • Metrekare 22185 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
495 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 56988
  • Metrekare 1321 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
340 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 49633
  • Metrekare 1612 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
370 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30740
  • Metrekare 16313 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
410 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 58448
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 16 m

Bülten aboneliği