34 nesneleri 3 sayfa

Satılık
450 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 3239
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
750 000 € 3363 €/m²
  • Nesne kodu 6466
  • Metrekare 223 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 1555 €/m²
  • Nesne kodu 8471
  • Metrekare 135 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
6 000 000 € 2 200 000 € 1883 €/m²
  • Nesne kodu 20057
  • Metrekare 1168 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
160 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 26402
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
850 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 28968
  • Metrekare 550 m²
  • Rooms 6
Satılık
330 000 € 300 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 29345
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
330 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 29419
  • Metrekare 9160 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
350 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 30715
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
370 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30740
  • Metrekare 16313 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
330 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 36569
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 36571
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 500 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 38153
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 38628
  • Metrekare 8375 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Yunanistan, Plagiari (Mikra) Bölgesinde Emlak

Selanik yakınlarındaki Mikra belediyesine bağlı Plagiari, Kuzey Yunanistan’da gayrimenkul satın almak için en umut verici bölgelerden biridir. Deniz manzaralarını, temiz havasını ve şehre hızlı ulaşımını bir araya getiren Plagiari; kalıcı yaşam, tatil evi veya kârlı bir gayrimenkul yatırımı için idealdir.

Yunanistan’da Emlak için Neden Plagiari’yi Seçmelisiniz?

Plagiari köyü, Selanik’e ve “Makedonia” uluslararası havaalanına kısa bir sürüş mesafesinde, bir tepenin yamacında yer alır. Bu konum şunları sağlar:

  • Thermaik Körfezi ve çevredeki yeşil tepelerin panoramik manzaraları
  • Çalışma, eğitim ve alışveriş için Selanik şehir merkezine kolay erişim
  • Halkidiki ve Perea plajlarına hızlı geziler
  • Aile dostu bir atmosfere sahip, sakin ve güvenli bir çevre

Altyapı iyi geliştirilmiştir: okullar, küçük süpermarketler, kafeler, eczaneler ve yerel hizmetler kısa mesafededir. Aynı zamanda Plagiari, alçak katlı binalar ve huzurlu sokaklarla geleneksel bir Yunan köyünün cazibesini korur.

Plagiari (Mikra) Bölgesinde Emlak Türleri

Plagiari’deki gayrimenkul seçenekleri, farklı bütçelere ve yaşam tarzlarına uygun çeşitlilik sunar:

  • Daireler ve maisonette’ler: Küçük binalarda modern konutlar; çoğu zaman balkon, otopark ve deniz ya da şehir manzarası bulunur.
  • Müstakil evler ve villalar: Özel bahçelere, teraslara ve bazen yüzme havuzlarına sahip geniş evler—aileler için ya da tatil kaçamağı olarak idealdir.