500 000 €
186 €/m²
Property 63642 photo 1
Property 63642 photo 2
Property 63642 photo 3
Property 63642 photo 4
Property 63642 photo 5
Property 63642 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 2688 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 60089
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
495 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 56988
  • Metrekare 1321 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
500 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 60961
  • Metrekare 3520 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
420 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 62209
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
450 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 58014
  • Metrekare 6596 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
420 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 66086
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
460 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 62244
  • Metrekare 2084 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 58074
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
450 000 € 303 €/m²
  • Nesne kodu 57091
  • Metrekare 1483 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği