385 000 €
83 €/m²
Property 62843 photo 1
Property 62843 photo 2
Property 62843 photo 3
Property 62843 photo 4
Property 62843 photo 5
Property 62843 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4625 metrekare Selanik çevresinde. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
495 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 56988
  • Metrekare 1321 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
320 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 53251
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
385 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 19479
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
500 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 60961
  • Metrekare 3520 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
320 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 32541
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
450 000 € 529 €/m²
  • Nesne kodu 63475
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
375 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 50818
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
450 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 58014
  • Metrekare 6596 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği