Satılık - Arsa 12000 m² Selanik çevresinde

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Fransa İntihal
350 000 €
29 €/m²
Property 30715 photo 1
Property 30715 photo 2
Property 30715 photo 3
Property 30715 photo 4
Property 30715 photo 5
Property 30715 photo 6
Property 30715 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 12000 metrekare Selanik çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 22040
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
460 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 62244
  • Metrekare 2084 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
320 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 53251
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
320 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 32541
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
370 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30740
  • Metrekare 16313 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
290 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 42350
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
420 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 62509
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
320 000 € 177 €/m²
  • Nesne kodu 36149
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
450 000 € 529 €/m²
  • Nesne kodu 63475
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği