320 000 €
51 €/m²
Property 32541 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 6250 metrekare Selanik çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 49960
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
270 000 € 163 €/m²
  • Nesne kodu 37724
  • Metrekare 1650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
350 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 34661
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
400 000 € 235 €/m²
  • Nesne kodu 57971
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
340 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 49633
  • Metrekare 1612 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
300 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 22040
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
300 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13743
  • Metrekare 8194 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
300 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 63299
  • Metrekare 12250 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
320 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 62844
  • Metrekare 7311 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği