330 000 € 250 000 €
22 €/m²
Property 50811 photo 1
Property 50811 photo 2
Property 50811 photo 3
Property 50811 photo 4
Property 50811 photo 5
Property 50811 photo 6
Property 50811 photo 7
Property 50811 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 11100 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 57082
  • Metrekare 926 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
320 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 14063
  • Metrekare 6600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
460 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 62244
  • Metrekare 2084 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
380 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 57026
  • Metrekare 11350 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
350 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 30715
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
420 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 41761
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
385 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 62843
  • Metrekare 4625 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
460 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 34037
  • Metrekare 18500 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
320 000 € 177 €/m²
  • Nesne kodu 36149
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 11000 m

Bülten aboneliği