Satılık - Arsa 10000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
45 000 €
4 €/m²
Property 31019 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Satılık Arsa 10000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 500 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48962
  • Metrekare 467 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
60 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 52483
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 38337
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
60 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 58933
  • Metrekare 1393 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
60 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 25046
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 36912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
50 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 62226
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 38717
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 63371
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği