60 000 €
78 €/m²
Property 38857 photo 1
Property 38857 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 115 km

Açıklama

Satılık Arsa 760 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48934
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
70 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 59052
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
60 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 60563
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
65 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 52475
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
50 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 35326
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
75 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 39884
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
60 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 51577
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 39087
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 50684
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği