40 000 €
26 €/m²
Property 35139 photo 1
Property 35139 photo 2
Property 35139 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1520 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 100 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42360
  • Metrekare 712 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
43 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 56300
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 32073
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
40 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 45849
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
48 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63521
  • Metrekare 451 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
35 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 57110
  • Metrekare 823 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
37 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 56998
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
35 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 52390
  • Metrekare 2015 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
50 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56547
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
40 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35139
  • Metrekare 1520 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği