55 000 €
61 €/m²
Property 60470 photo 1
Property 60470 photo 2
Property 60470 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 900 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 720 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 65478
  • Metrekare 963 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
75 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 42071
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
50 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 38999
  • Metrekare 6830 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 32073
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42360
  • Metrekare 712 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
80 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 50736
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
65 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 52572
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
80 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 62225
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
48 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63521
  • Metrekare 451 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
50 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61066
  • Metrekare 568 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği