65 000 €
74 €/m²
Property 25701 photo 1
Property 25701 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 875 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 525 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
55 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 39559
  • Metrekare 206 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
55 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 60470
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
70 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61605
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
60 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 42846
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 58015
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
55 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 60982
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
70 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 39087
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
60 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 51599
  • Metrekare 19704 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
75 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 64743
  • Metrekare 12006 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği