60 000 €
43 €/m²
Property 58933 photo 1
Property 58933 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 1393 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1114 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59037
  • Metrekare 742 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 52572
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 50684
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
60 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 58016
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
55 000 € 45 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 60823
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
75 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 46769
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
75 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 64743
  • Metrekare 12006 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
55 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 39559
  • Metrekare 206 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
60 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 32505
  • Metrekare 11135 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği