Satılık - Arsa 6000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
48 000 €
8 €/m²
Property 17762 photo 1
Property 17762 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
39 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65481
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
55 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 55867
  • Metrekare 331 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
50 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 32787
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
39 000 € 1 €/m²
  • Nesne kodu 57290
  • Metrekare 29125 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 34196
  • Metrekare 3830 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
60 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 38857
  • Metrekare 760 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
45 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63336
  • Metrekare 423 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
65 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 58544
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
50 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 56137
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
65 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 52572
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği