Property 59221 photo 1
Property 59221 photo 2
Property 59221 photo 3
Property 59221 photo 4
Property 59221 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,3
  • Denize mesafe: 260 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 1050 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 315 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
620 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 30175
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
465 000 € 775 €/m²
  • Nesne kodu 59234
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
580 000 €
  • Nesne kodu 3317
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
480 000 € 758 €/m²
  • Nesne kodu 64080
  • Metrekare 633 m²
  • Denize uzaklık 625 m
Satılık
510 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 13785
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
550 000 € 233 €/m²
  • Nesne kodu 34277
  • Metrekare 2360 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
820 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 19321
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
525 000 € 452 €/m²
  • Nesne kodu 5924
  • Metrekare 1160 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 36867
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
535 000 €
  • Nesne kodu 13625
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği