580 000 €
885 €/m²
Property 3317 photo 1
Property 3317 photo 2
Property 3317 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 19000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Attiki’de.

Attika'da 655 metrekarelik bir köşe arsa satılıktır.58.99 metrekarelik alanda üç katlı 393 metrekarelik bir konut inşa etme izni vardır. Arazi maliyeti 580.000 Euro'dur ve lüks villalar ve konut kompleksleri ile çevrili sessiz, korunan bir bölgede bulunur.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
860 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 13851
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Nesne kodu 60861
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 56455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
550 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 60566
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
510 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 13785
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
590 000 € 547 €/m²
  • Nesne kodu 64085
  • Metrekare 1077 m²
  • Denize uzaklık 248 m
Satılık
557 000 € 318 €/m²
  • Nesne kodu 13790
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Önerilen Satılık
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • Nesne kodu 44215
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
800 000 € 772 €/m²
  • Nesne kodu 56979
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 1800 m

Bülten aboneliği