Satılık - Arsa 4400 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
620 000 €
140 €/m²
Property 30175 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık Arsa 4400 metrekare Attiki’de. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
820 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 19321
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 38652
  • Metrekare 635 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 36867
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
800 000 € 772 €/m²
  • Nesne kodu 56979
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
620 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 30175
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
560 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 9578
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
860 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 13851
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
550 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 59221
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
895 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 6005
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği