495 000 €
6875 €/m²
Property 58323 photo 1
Property 58323 photo 2

Ayrıntılar

  • Karlılık: 5,33%
  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1990
  • Yenileme yılı: 2023
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: C
  • Levels: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 72 metrekare. Ticari alan 3 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
575 000 € 2963 €/m²
  • Nesne kodu 62715
  • Metrekare 194 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
495 000 € 6875 €/m²
  • Nesne kodu 58323
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
500 000 € 1449 €/m²
  • Nesne kodu 34711
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
480 000 € 1043 €/m²
  • Nesne kodu 39372
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
600 000 € 854 €/m²
  • Nesne kodu 9399
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
400 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 35324
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
520 000 € 3561 €/m²
  • Nesne kodu 58348
  • Metrekare 146 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
700 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 35655
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
520 000 € 1259 €/m²
  • Nesne kodu 57938
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği