128 nesneleri 9 sayfa

Önerilen Satılık
325 000 € 3735 €/m²
  • Nesne kodu 64810
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
500 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 64811
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
345 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 64904
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
260 000 € 2888 €/m²
  • Nesne kodu 65434
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 65440
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Önerilen Satılık
365 000 € 3842 €/m²
  • Nesne kodu 65389
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65703
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
89 000 € 1369 €/m²
  • Nesne kodu 65693
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 65866
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
8 250 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 56577
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
35 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 56616
  • Metrekare 10 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 58390
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 1215 €/m²
  • Nesne kodu 63136
  • Metrekare 144 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
310 000 € 3444 €/m²
  • Nesne kodu 64544
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3

Selanik, Kalamaria’da Gayrimenkul

Kalamaria, Yunanistan’daki en rağbet gören gayrimenkul lokasyonlarından biridir. Selanik’in bu sahil banliyösü; deniz manzaraları, sakin bir yaşam tarzı, modern altyapı ve şehir merkezi ile havalimanına mükemmel ulaşım imkânlarını bir araya getirir.

Neden Kalamaria’da Gayrimenkul Almalısınız?

Kalamaria, kentsel konfor ile deniz kenarında yaşamı bir arada sunan benzersiz bir kombinasyona sahiptir:

  • Avantajlı Konum: Selanik şehir merkezine ve uluslararası havalimanına kısa bir sürüş mesafesinde.
  • Sahil Yürüyüş Alanı: Thermaik Körfezi’ne bakan uzun sahil yürüyüşleri, marineler, kafeler ve restoranlar.
  • Modern Olanaklar: Alışveriş caddeleri, bankalar, tıp merkezleri, spor tesisleri ve kültürel mekânlar.
  • İyi Okullar: Yakınında devlet ve özel okullar, kreşler ve dil kursları.

Kalamaria’daki Gayrimenkul Türleri

Kalamaria’daki gayrimenkul piyasası çeşitlidir ve pek çok ihtiyaç ile bütçeye uygundur:

  • Daireler: Küçük stüdyo dairelerden, balkon ve deniz manzaralı geniş aile dairelerine kadar.
  • Modern Yeni Yapılar: Otopark, depo alanları ve akıllı ev özellikleri bulunan enerji verimli binalar.
  • Lüks Penthouse’lar: Çatı teraslar, panoramik manzaralar ve üst düzey bitişler.
  • Aile Evleri: Parklara ve okullara yakın sakin yerleşim sokaklarında maisonette’ler ve evler.

Yatırım Potansiyeli

Kalamaria’daki gayrimenkuller hem yerel hem de uluslararası alıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Bölge özellikle şunlar için idealdir: