520 000 €
1259 €/m²
Property 57938 photo 1
Property 57938 photo 2
Property 57938 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 7
  • Yapım Yılı: 1978
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: C
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 413 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 583 €/m²
  • Nesne kodu 62060
  • Metrekare 840 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 43219
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
575 000 € 2963 €/m²
  • Nesne kodu 62715
  • Metrekare 194 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
750 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 43747
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
520 000 € 1259 €/m²
  • Nesne kodu 57938
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
480 000 € 1043 €/m²
  • Nesne kodu 39372
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
520 000 € 3561 €/m²
  • Nesne kodu 58348
  • Metrekare 146 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
468 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 59548
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
700 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 35655
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 1400 m

Bülten aboneliği