575 000 €
2964 €/m²
Property 62715 photo 1
Property 62715 photo 2
Property 62715 photo 3
Property 62715 photo 4
Property 62715 photo 5
Property 62715 photo 6
Property 62715 photo 7
Property 62715 photo 8
Property 62715 photo 9
Property 62715 photo 10
Property 62715 photo 11
Property 62715 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2006
  • Yenileme yılı: 2022
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 194 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
520 000 € 1259 €/m²
  • Nesne kodu 57938
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 43808
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
600 000 € 854 €/m²
  • Nesne kodu 9399
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
800 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 7391
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
468 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 59548
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 € 1449 €/m²
  • Nesne kodu 34711
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
525 000 € 262 €/m²
  • Nesne kodu 62721
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
750 000 € 1027 €/m²
  • Nesne kodu 63645
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
520 000 € 3561 €/m²
  • Nesne kodu 58348
  • Metrekare 146 m²
  • Denize uzaklık 120 m

Bülten aboneliği