Satılık - Ticari mülk 410 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Pilea
700 000 € 600 000 €
1463 €/m²
Property 9398 photo 1
Property 9398 photo 2
Property 9398 photo 3
Property 9398 photo 4
Property 9398 photo 5
Property 9398 photo 6

Ayrıntılar

  • Karlılık: 3,20%
  • Yapım Yılı: 1990
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 410 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 11317
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
750 000 € 1027 €/m²
  • Nesne kodu 63645
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
800 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 7391
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
800 000 € 761 €/m²
  • Nesne kodu 32871
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Önerilen Satılık
900 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 34505
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
700 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 35655
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
600 000 € 854 €/m²
  • Nesne kodu 9399
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
750 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 43747
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği