500 000 €
1449 €/m²
Property 34711 photo 1
Property 34711 photo 2
Property 34711 photo 3
Property 34711 photo 4
Property 34711 photo 5
Property 34711 photo 6
Property 34711 photo 7

Ayrıntılar

  • Karlılık: 3,6%
  • Yapım Yılı: 2010
  • Denize mesafe: 5800 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 345 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 854 €/m²
  • Nesne kodu 9399
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
525 000 € 262 €/m²
  • Nesne kodu 62721
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
550 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 63644
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
468 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 59548
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
575 000 € 2963 €/m²
  • Nesne kodu 62715
  • Metrekare 194 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
700 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 35655
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 43219
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 1449 €/m²
  • Nesne kodu 34711
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
520 000 € 3561 €/m²
  • Nesne kodu 58348
  • Metrekare 146 m²
  • Denize uzaklık 120 m

Bülten aboneliği