Satılık - Ticari mülk 702 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Pilea
600 000 €
855 €/m²
Property 9399 photo 1
Property 9399 photo 2
Property 9399 photo 3

Ayrıntılar

  • Karlılık: 5,60%
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 702 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
520 000 € 1259 €/m²
  • Nesne kodu 57938
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 7391
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
500 000 € 1449 €/m²
  • Nesne kodu 34711
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
550 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 63644
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
800 000 € 761 €/m²
  • Nesne kodu 32871
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
520 000 € 3561 €/m²
  • Nesne kodu 58348
  • Metrekare 146 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 60360
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
700 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 35655
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
525 000 € 262 €/m²
  • Nesne kodu 62721
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m

Bülten aboneliği