400 000 €
2667 €/m²
Property 35324 photo 1
Property 35324 photo 2
Property 35324 photo 3
Property 35324 photo 4
Property 35324 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 150 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
575 000 € 2963 €/m²
  • Nesne kodu 62715
  • Metrekare 194 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
400 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 35324
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
340 000 € 944 €/m²
  • Nesne kodu 62923
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
520 000 € 3561 €/m²
  • Nesne kodu 58348
  • Metrekare 146 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
338 000 € 744 €/m²
  • Nesne kodu 59547
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
468 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 59548
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 € 1449 €/m²
  • Nesne kodu 34711
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 60360
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
480 000 € 1043 €/m²
  • Nesne kodu 39372
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 7567
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği