210 000 € 190 000 €
147 €/m²
Property 63943 photo 1
Property 63943 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8800 m

Açıklama

Satılık çit Arsa 1285 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1028 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 190 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 63943
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 8800 m
Satılık
200 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 32503
  • Metrekare 10952 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
220 000 € 293 €/m²
  • Nesne kodu 6452
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 7951
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 3336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
170 000 € 252 €/m²
  • Nesne kodu 51484
  • Metrekare 672 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
200 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 22279
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 578 €/m²
  • Nesne kodu 2784
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
170 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 38834
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
281 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 48956
  • Metrekare 4151 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği