200 000 € 180 000 €
578 €/m²
Property 2784 photo 1
Property 2784 photo 2
Property 2784 photo 3

Ayrıntılar

  • Plaj: песчано-галичный пляж
  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 311 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 248 metrekare.

Satılık, 250 metrekare olası inşaat alanı ile 311 metrekare arsa. Arsa, Olimpos Dağı'nın eteklerinde, denize sadece 100 metre mesafede, pitoresk bir köyde yer almaktadır. Burası doğanın güzelliği, muhteşem kumlu plajları ve Dion gibi tarihi yerlerin yakınlığı, Platamon kalesi ve tabii ki antik Yunan tanrılarının meskeni olan efsanevi Olympus'un yakınlığı ile ünlüdür.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 32012
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
280 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 24781
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
200 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 9367
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33151
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Nesne kodu 7090
  • Metrekare 1375 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 13597
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
215 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 19710
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
170 000 € 497 €/m²
  • Nesne kodu 52276
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
200 000 € 231 €/m²
  • Nesne kodu 49970
  • Metrekare 864 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
230 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 57174
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği