130 000 €
10 €/m²
Property 33059 photo 1
Property 33059 photo 2
Property 33059 photo 3
Property 33059 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık Arsa 12179 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 500 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 50662
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
112 000 €
  • Nesne kodu 3269
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
180 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 64936
  • Metrekare 16170 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
180 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 62490
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
140 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 21941
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
120 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 3341
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
180 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 51549
  • Metrekare 248 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 365 €/m²
  • Nesne kodu 56528
  • Metrekare 301 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 58328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği