Satılık - Arsa 2000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
200 000 €
100 €/m²
Property 3336 photo 1
Property 3336 photo 2

Ayrıntılar

  • Diğer olanaklar: проведены вода и электричество
  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Pieria’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 3336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
250 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 59705
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
215 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 32012
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
270 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 19902
  • Metrekare 7497 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 6007
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
220 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 49299
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 13597
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
200 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 59215
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 6040
  • Metrekare 2040 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği