3 750 000 €
92 €/m²
Property 57935 photo 1
Property 57935 photo 2
Property 57935 photo 3
Property 57935 photo 4
Property 57935 photo 5
Property 57935 photo 6
Property 57935 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 40453 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 8000 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 750 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 57935
  • Metrekare 40453 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
3 300 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 31004
  • Metrekare 28800 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
4 000 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 33298
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
3 300 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 30725
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 38747
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
3 150 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 22430
  • Metrekare 45000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
4 000 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 9412
  • Metrekare 39030 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 40241
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 43580
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 18 m
Satılık
5 500 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 31719
  • Metrekare 163000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği