Satılık - Arsa 39030 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Arkadi
4 000 000 €
102 €/m²
Property 9412 photo 1
Property 9412 photo 2
Property 9412 photo 3
Property 9412 photo 4
Property 9412 photo 5
Property 9412 photo 6

Ayrıntılar

  • Plaj: каменистый, крутой
  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 10 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 39030 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 7806 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 300 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 30725
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
3 300 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 31004
  • Metrekare 28800 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
4 000 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 33298
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 20331
  • Metrekare 200000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
5 880 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 45332
  • Metrekare 49121 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 38747
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 43580
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 18 m
Satılık
4 000 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 9412
  • Metrekare 39030 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22950
  • Metrekare 38652 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 40241
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği